Güney Koreli Hankook Lastik & Teknoloji, General Motors tarafından 2021 yılının tedarikçisi seçildi. GM, bu hafta başlarında Phoenix, Arizona’da düzenlenen 30. Yılın Tedarikçisi ödül töreninde onur ödüllerini dağıttı. Ödül, General Motors’un gereksinimlerini aşarak kendilerini farklılaştıran ve karşılığında müşterilerine yenilikçi teknolojiler ve otomotiv endüstrisindeki en yüksek kaliteyi sağlayan küresel tedarikçilere veriliyor. GM, bu yıl 16 ülkeden 134 tedarikçiyi ödüllendirdi. Güney Koreli premium lastik üreticisi ise bu ödülü üst üste altıncı kez alıyor.

Hankook Lastikleri Üst Üste 6. Kez Ödül Alıyor

Hankook Lastikleri Başkan Yardımcısı ve OE Bölümü Direktörü Jeongho Park: “General Motors ile ortaklığımıza gerçekten değer veriyoruz ve üst üste altı yıl boyunca en iyi performans gösteren tedarikçi ortağı olarak bu yıl da tanınmaktan onur duyuyoruz. Bunun araç performansını daha da artıran en kaliteli lastikleri geliştirme yeteneğimizin yanı sıra müşterilerimize endüstri lideri çözümler sunma taahhüdümüzün bir kanıtı olduğuna inanıyoruz.”

Hankook Lastikleri Endüstrinin En Zorlu Yılında Dayanıklılık Gösterdi

General Motors Küresel Satın Alma ve Tedarik Zinciri Başkan Yardımcısı Shilpan Amin: “Bu yılki Yılın Tedarikçisi etkinliği, yalnızca programın 30. yıldönümü olduğu için değil, aynı zamanda endüstrinin karşılaştığı en zorlu yıllardan birinde azimle çalışan tedarikçilerimizi tanıma fırsatı sağladığı için özeldi. Bu en iyi tedarikçiler dayanıklılık gösterdi ve sürdürülebilirlik ve yenilikçilik peşinde koşma taahhütlerini pekiştirdi. Güçlü ilişkilerimiz ve iş birliğimiz sayesinde GM ve tedarikçilerimiz gelecek nesiller için daha parlak bir gelecek inşa etmeye hazır.”

General Motors Adayları Birçok Farklı Kategoride Değerlendirdi

General Motors Yılın Tedarikçisi Ödülü için adaylar küresel çapraz işlevli bir ekip tarafından değerlendirildi. Ürün Satın Alma, Küresel Satın Alma ve Üretim Hizmetleri, Müşteri Hizmetleri ve Satış Sonrası ve Lojistik’teki performans kriterlerine göre 2021 Yılın Tedarikçisi kazananları seçildi.

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/hankook-lastikleri-general-motors-tarafindan-yilin-tedarikcisi-secildi-683x1024.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/hankook-lastikleri-general-motors-tarafindan-yilin-tedarikcisi-secildi-150x150.jpgOto LastikBloggeneral motors,Hankook Lastikleri
Güney Koreli Hankook Lastik & Teknoloji, General Motors tarafından 2021 yılının tedarikçisi seçildi. GM, bu hafta başlarında Phoenix, Arizona'da düzenlenen 30. Yılın Tedarikçisi ödül töreninde onur ödüllerini dağıttı. Ödül, General Motors’un gereksinimlerini aşarak kendilerini farklılaştıran ve karşılığında müşterilerine yenilikçi teknolojiler ve otomotiv endüstrisindeki en yüksek kaliteyi sağlayan küresel tedarikçilere...
Hankook Lastikleri General Motors Tarafından Yılın Tedarikçisi Seçildi 1