Hankook Lastikleri, üst üste 5. kez Fransa’nın Lyon kentindeki Solutrans Fuarı’na katıldı.19 – 23 Kasım 2019 tarihleri ​​arasında gerçekleşen fuarda Hankook, otobüs / kamyon lastiklerini ve bu alandaki hizmetlerini sergiledi. Son yıllarda yenilikçi teknolojileri ile hızlı büyüyerek premium bir marka haline gelen Hankook, birçok otomobil modelinde orijinal ekipman olarak tercih ediliyor. Koreli lastik üreticisi, Solutrans fuarında kamyon ve otobüs lastikleri segmentinde de güçlü olduğunu bir kez daha gösterdi.

Hankook Segmentte Büyümeyi Sürdürüyor

Hankook Fransa’nın ulusal satış ve pazarlama direktörü Georges Bochaton: “Solutrans Fuarı, ticari araç sektöründe sürekli büyüyen Fransız lastik piyasasının en önemli platformlarından biri. Birçok kilit lojistik düğüm noktasına sahip olan Hankook, filo müşterilerinden gelen talebe karşılık vermek için bu segmentte güçlenmeyi sürdürüyor. Bizi çok ilginç ve üretken toplantılar bekliyor.”

İnşaat Sektörü için Hankook Smartwork Serisi

TBR ve Hankook’un Fransa filo direktörü Xavier Antressangle: “Yenilikçi premium lastik üreticisi ve orijinal ekipman tedarikçisi Hankook, yeni otobüs / kamyon lastikleri serisini sergiledi, hizmet ve teknolojilerini tanıttı.”Hankook, inşaat sektörü için SmartWork lastik serisini tanıttı. Ön aks için AM11, çeker için DM11, treyler ve yarım treyler için TM11 tanıtıldı. Ayrıca, yeni şehir içi otobüs lastiği, özellikle emisyonsuz elektrikli otobüslere takılmak üzere uyarlanan SmartCity AU04 + da fuarda sergilendi.

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/hankook-lastikleri-2019-solutrans-1024x587.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/hankook-lastikleri-2019-solutrans-150x150.jpgOto Lastik FiyatlarıBlogHankook,Hankook Lastikleri,Otomotiv Fuarları
Hankook Lastikleri, üst üste 5. kez Fransa'nın Lyon kentindeki Solutrans Fuarı'na katıldı.19 - 23 Kasım 2019 tarihleri ​​arasında gerçekleşen fuarda Hankook, otobüs / kamyon lastiklerini ve bu alandaki hizmetlerini sergiledi. Son yıllarda yenilikçi teknolojileri ile hızlı büyüyerek premium bir marka haline gelen Hankook, birçok otomobil modelinde orijinal ekipman olarak...
Hankook Kamyon ve Otobüs Lastikleri Solutrans’da Sergilendi 1