Auto Bild, geçtiğimiz ilkbaharda yaz ve dört mevsim lastiği testlerini karşılaştırarak “Yılın Üreticisi”ni belirlemişti. Kış ayları yaklaşırken, Auto Bild bu kez de kış lastiği testleri için aynı karşılaştırmayı gerçekleştirdi. Dergi, bu kez hangi “ürünlerin” “kış mevsimi için en iyi lastik” olduğunu belirledi. Auto Bild, bunun için beş karşılaştırmalı testi inceledi. Bu kış ve dört mevsim lastiği testleri, Auto Bild (sayı 39/2019 ve 40/2019), Auto Bild Allrad (sayı 5/2019 ve 11/2019) ve Auto Bild Sportscars (sayı 11/2019) dergilerinde yayınlanmıştı.

Kış Lastiği Testlerinde Galip Bridgestone

Auto Bild, daha sonra; tüm kuru, ıslak ve karlı zeminde frenleme testi sonuçları için tek tek ortalama yüzde değerini hesapladı ve yüzde 100 temsille tüm ölçümlerin ortalamasını aldı. Kış lastiği testlerinde en üstte 105,2 ile Bridgestone yer aldı. Bridgestone’u Goodyear (yüzde 104,7) ve Michelin (yüzde 104,2) izledi. Dört mevsim lastikleri arasında ise Vredestein, yüzde 105.9 ile en iyi frenleme sonucunu elde etti. Vredestein’ı Goodyear (yüzde 104.9) ve Continental (yüzde 104.7) takip etti.

Auto Bild Michelin’i “Yılın Üreticisi” Seçmişti

Auto Bild, geçtiğimiz ilkbaharda, aynı şekilde, en son gerçekleştirdiği beş yaz ve dört mevsim lastiği testinin ıslak ve kuru zemin frenleme sonuçlarına göz atmıştı. Prestijli otomobil dergisi, en az üç teste katılan lastik markalarının sonuçlarını inceledi ve bunlar için ortalama bir yüzde hesapladı. Bu değerlere dayanarak, Michelin, Auto Bild  tarafından “Yılın Üreticisi” seçildi.

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/zimni-autobild-225-45-R17-brzdnadraha-1024x683.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/zimni-autobild-225-45-R17-brzdnadraha-150x150.jpgOto Lastik FiyatlarıBlogauto bild,bridgestone,dört mevsim lastiği,kış lastiği,michelin
Auto Bild, geçtiğimiz ilkbaharda yaz ve dört mevsim lastiği testlerini karşılaştırarak “Yılın Üreticisi”ni belirlemişti. Kış ayları yaklaşırken, Auto Bild bu kez de kış lastiği testleri için aynı karşılaştırmayı gerçekleştirdi. Dergi, bu kez hangi “ürünlerin” “kış mevsimi için en iyi lastik” olduğunu belirledi. Auto Bild, bunun için beş karşılaştırmalı testi...
Auto Bild Kış Lastiği ve Dört Mevsim Lastiği Karşılaştırması 1