Yeni geliştirilmiş Bridgestone ticari araç lastiği V-Steel Mix M721 ilk olarak Hindistan’da piyasaya sürüldü. Bridgestone V-Steel Mix M721 lastiği, özellikle kargo, uzun yol ve otoyol uygulamaları için tasarlandı. Bridgestone çeker aks lastiği kategorisinde Hindistan’da daha güçlü bir konum elde etmeyi amaçlıyor.

Bridgestone Ticari Araç Lastiği Dayanıklılık Sağlıyor

Yeni Bridgestone V-Steel Mix M721 geliştirilirken kesilmeye karşı dayanıklılık, yakıt verimliliği ve uzun kilometre ömrü elde etmeye önem verildi. Bu sayede ağır yükler altında sürüş yapan araçlarda kullanılmak üzere tasarlanan bu lastiklerin dayanıklılığı artıyor. Uzun mesafeli olarak kullanılan araçlar için yakıt tüketiminin azaltılmış olması, önemli derecede maliyet tasarrufu anlamına geliyor. Yeni ürün de tüm Bridgestone lastikleri gibi uzun ömürlü ve dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor.

Bridgestone Ticari Araç Lastiği Uzun Kilometre Ömrü Sunuyor

Bridgestone V-Steel Mix M721 lastik deseninin daha yüksek diş derinliği ile sunuluyor olması kilometre ömrünün daha uzun olmasını sağlıyor. Aynı zamanda sırt blokları arasındaki bağlantının güçlendirilmiş olması da sırt dayanıklığını iyileştiren bir etken.

Bridgestone Hindistan Genel Müdürü Parag Satpute:

“Bridgestone ticari araç segmenti için daha yüksek kârlılık sunmak amacıyla toplam operasyon mâliyetini optimize etmeye odaklanıyor. Bridgestone V-Steel Mix M721, ticari araç alanında geniş yer kaplayan kargo segmentini hedefliyor. Filo operatörleri için ekstra kilometre sunulması sonucunda kilometre başına maliyette azalma görülüyor.

Bridgestone V-Steel Mix M721 Öne Çıkan Özellikleri

  • Yüzde 15 daha uzun kilometre ömrü
  • Daha iyi yakıt verimliliği
  • Daha yüksek diş derinliği
  • Kesilmeye dayanıklılık sağlayan bileşik
  • Sırt bloklarını güçlendiren bağlantı çubukları
  • Ağır yüklere karşı dayanıklılık
  • Maliyet tasarrufu
  • Filolar için verimlilik
https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/yeni-bridgestone-ticari-arac-lastigi-tanitildi-1.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/yeni-bridgestone-ticari-arac-lastigi-tanitildi-1-150x150.jpgOto LastikBlogbridgestone lastikleri
Yeni geliştirilmiş Bridgestone ticari araç lastiği V-Steel Mix M721 ilk olarak Hindistan’da piyasaya sürüldü. Bridgestone V-Steel Mix M721 lastiği, özellikle kargo, uzun yol ve otoyol uygulamaları için tasarlandı. Bridgestone çeker aks lastiği kategorisinde Hindistan’da daha güçlü bir konum elde etmeyi amaçlıyor. Bridgestone Ticari Araç Lastiği Dayanıklılık Sağlıyor Yeni Bridgestone V-Steel Mix...
Yeni Bridgestone Ticari Araç Lastiği Tanıtıldı 1