Yokohama Lastikleri kısa süre önce Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation ile yeni model eCanter tamamen elektrikli hafif hizmet kamyonu için orijinal ekipman (OE) olarak RY01C lastiklerini sağlamak üzere ortaklık kurdu. Bu iş birliği, Yokohama Rubber’ın elektrikli bir araç (EV) için OE olarak kamyon ve otobüs lastikleri tedarik etmesindeki ilk adımıdır. Yokohama Rubber’ın gelişmiş lastik teknolojisi ile Mitsubishi Fuso aracının son teknoloji EV platformu arasındaki uyumluluğu sergileyen eCanter Japonya’da piyasaya sürüldü.

Yokohama RY01C Lastiği Elektrikli Hafif Ticariler için Tasarlandı

Yokohama RY01C lastiği, özellikle hafif ticariler için standart bir omurga lastiği olarak tasarlanmıştır. Özellikle, ticari kullanım taleplerini karşılamak için aşınma direncine öncelik verir. Elektrikli araçlar için benzersiz gereksinimlerini karşılamak adına Yokohama RY01C deseni, düşük yuvarlanma direnci sağlamaktadır. Olağanüstü aşınma direnci ve mükemmel ıslak performans dahil olmak üzere birçok alanda mükemmel olacak şekilde tasarlanmıştır. Yokohama lastikleri, bu kriterleri karşılayarak RY01C lastiğinin yeni eCanter elektrikli otomobil için gerekli çevresel sürdürülebilirlik, güvenlik ve yol tutuş performansını sunmasını sağlamaktadır.

Lojistikte ve Sürdürülebilirlikte Yokohama Lastikleri Ne Sağlıyor?

Yokohama firmasının elektrikli araç lastiği pazarına girmesi, çevre yönetimi çabalarına katkıda bulunurken taşımacılık şirketlerinin çeşitli lojistik ihtiyaçlarını karşılamaya olan bağlılığını yansıtmaktadır. Yokohama lastikleri, kamyonlar ve otobüsler için özel olarak tasarlanmış elektrikli araç lastikleri geliştirerek, elektrikli ticari araçların yaygın olarak benimsenmesini desteklemeyi, sürdürülebilir ve çevre dostu bir ulaşım ekosistemini teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Şirket, elektrikli araçların verimliliğini ve performansını en üst düzeye çıkarmada özel lastiklerin rolünü kabul ederek işletmelerin karbon ayak izlerini azaltmalarını sağlıyor.

Yokohama Lastikleri Üretimde Neleri Önceliklendiriyor?

Yokohama lastikleri, lastik üretim sürecine en son teknolojileri dahil etmeye büyük önem vermektedir. Şirket, hızla değişen otomotiv ortamının gelişen taleplerini karşılayan lastikler üretmeye kararlıdır. Yokohama, elektrikli araç üreticileriyle iş birliği yaparak ve aktif bir şekilde geri bildirim arayışında bulunarak, bu dinamik çağın gerekliliklerine uyum sağlamak için ürün yelpazesini geliştirmeye ve tüm lastiklerinin genel performansını iyileştirmeye çalışmaktadır. Bu yaklaşım, Yokohama lastik üreticisinin teknolojisinde ön planda kalmasını ve otomotiv endüstrisi için yenilikçi çözümler sunmaya devam etmesini sağlamaktadır.

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/yokohama-mitsubishi-fuso-eCanter-model-arac-lastigini-tanitti.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/yokohama-mitsubishi-fuso-eCanter-model-arac-lastigini-tanitti-150x150.jpgOto LastikBlogOto LastikMitsubishi Fuso eCanter,Yokohama Lastikleri
Yokohama Lastikleri kısa süre önce Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation ile yeni model eCanter tamamen elektrikli hafif hizmet kamyonu için orijinal ekipman (OE) olarak RY01C lastiklerini sağlamak üzere ortaklık kurdu. Bu iş birliği, Yokohama Rubber'ın elektrikli bir araç (EV) için OE olarak kamyon ve otobüs lastikleri tedarik etmesindeki...
Yokohama Mitsubishi Fuso eCanter Model Araç Lastiğini Tanıttı 1