Toyo Lastikleri , hafif ticari araçlar için Toyo NanoEnergy Van desenini sunuyor. Yeni hafif ticari araç lastiği ; düşük yakıt tüketimi ve yüksek kilometre ömrü ile maliyetleri azaltıyor. Yeni Toyo NanoEnergy Van , bunun yanı sıra araçların manevra kabiliyetini arttırıyor ve çekiş gücünü yükseltiyor.

Toyo NanoEnergy Van Güvenliği Arttırıyor

Toyo Lastikleri Avustralya teknik üretim müdürü Steve Burke: “Yeni Toyo NanoEnergy Van , bir önceki desene göre; %29 daha düşük yuvarlanma direnci ile yakıt tasarrufu sağlıyor. Bunun yanı sıra; ıslak zeminlerde %10 daha kısa fren mesafesi sunuyor. Daha geniş omuz blokları, zikzak şeklindeki oluklar ve Toyo’nun son teknolojisi, basıncın temas yüzeyinde eşit sağılmasını sağlıyor. Yeni Toyo hafif ticari araç lastiği ile direksiyon hâkimiyeti, fren performansı ve sürüş güvenliği artıyor.”

Toyo NanoEnergy Van Test

Toyo Lastikleri , lastiği Avustralya’da piyasaya sunmadan önce  performansının uygunluğunu değerlendirmek için şirketin Kalite Güvence Programı  (QAP) kapsamında Avustralya yollarında test etti. Buffalo Freight Management’ın kurucusu ve direktörü Ryan McKinnon, Toyo NanoEnergy Van lastiğinin Avustralya’da gerçekleştirilen ilk testlerine katıldı ve sürücüleri tarafından bildirilen güvenlik ve performans artışlarından etkilendiğini belirtti.

Toyo Lastikleri Yüksek Kilometre Ömrü Sunuyor

Ryan McKinnon, “Sürücülerimiz; Toyo Lastikleri tarafından sunulan yeni ürünün manevra kabiliyeti, ıslak zeminde yol tutuşu, düşük gürültü seviyesi ve düşük yakıt tüketimi ile öne çıktığını söylediler. Yakıt tüketiminin 100km’de 0,5 L azaldığı raporlandı. Mercedes-Benz Sprinter araçlarımızın ikisini kullanarak yaptığımız kendi değerlendirmemizde Toyo NanoEnergy Van deseninin önceki lastiğe kıyasla 20 bin km farkla 140 bin km yapacağını öngörüyoruz. Yeni hafif ticari araç lastiği , aynı zamanda karavanlar ve treylerler için alternatif bir teçhizat sağlıyor. Toyo NanoEnergy Van 14 ila 17 inç arasında 21 ebatta sunuluyor.

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/Toyo-NanoEnergy-Van-1024x683.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/Toyo-NanoEnergy-Van-150x150.jpgOto Lastik FiyatlarıOto Lastikhafif ticari araç lastiği,Toyo Lastikleri,Toyo NanoEnergy Van
Toyo Lastikleri , hafif ticari araçlar için Toyo NanoEnergy Van desenini sunuyor. Yeni hafif ticari araç lastiği ; düşük yakıt tüketimi ve yüksek kilometre ömrü ile maliyetleri azaltıyor. Yeni Toyo NanoEnergy Van , bunun yanı sıra araçların manevra kabiliyetini arttırıyor ve çekiş gücünü yükseltiyor. Toyo NanoEnergy Van Güvenliği Arttırıyor Toyo Lastikleri...
Yeni Toyo NanoEnergy Van 1