Yokohama BluEarth serisinin yakıt tasarrufu sağlayan ve çevre dostu yeni yaz lastiği deseni tanıtıldı. SUV / 4×4 araçlar için geliştirilen yeni Yokohama BluEarth-XT AE61 yaz lastiği, Şubat 2020’den bu yana dünya pazarına kademeli bir şekilde sunuluyor. Yeni yüksek performanslı Yokohama yaz lastiği, 235/55R20 ile 215/70R16 arasında 27 ebat ile sunulacak.

Yokohama BluEarth-XT AE61 Özellikleri

Yokohama BluEarth-XT AE61, özellikle şehir içerisinde kullanılan crossover ve SUV araçlar için geliştirildi. Yeni Yokohama yaz lastiği, sürücülerin ihtiyaç duyduğu yüksek manevra kabiliyetini sağlarken; aynı zamanda düşük gürültü seviyesi ile sürüş konforunu arttırıyor. Lastiğin düzensiz aşınmaya karşı dirençli olması kilometre ömrünü yükseltiyor. Yokohama BluEarth-XT AE61, aynı zamanda; ıslak zeminde yüksek yol tutuşu ile yakıt verimliliğini bir arada sunuyor. Böylelikle sürüş güvenliğini arttırırken tasarruf da sağlıyor.

Yokohama BluEarth-XT AE61 Güvenlik ve Konfor Sağlıyor

Yokohama BluEarth-XT AE61, asimetrik desen tasarımı ve sağlam sırt blokları ile yüksek manevra kabiliyeti sergiliyor ve düzensiz aşınmaya karşı direnç sağlıyor. Buna ek olarak; sırt üzerinde bulunan, suyun etkili bir şekilde tahliye edilmesini sağlayan dört kanal ve ince oluklar, suda kızaklamaya karşı direnci arttırıyor. Yokohama yaz lastiği, özel sırt tasarımı sayesinde gürültü seviyesini de minimuma indirerek konforu arttırıyor.

Yokohama BluEarth-XT AE61 Yakıt Verimliliğini Arttırıyor

Yokohama BluEarth-XT AE61 yaz lastiğinin silika ve polimer içeren nano teknoloji ile geliştirilmiş lastik bileşiği de ıslak zeminde yol tutuşunun artmasına katkıda bulunuyor. Özel lastik bileşiği, aynı zamanda; yakıt verimliliğini arttırıyor. Yeni Yokohama yaz lastiği, özel karkas yapısı ve sırt deseni ile lastik basıncının yol ile temas edilen yüzeyde eşit dağılmasını sağlıyor. Bu sayede yüksek stabilite ve düzensiz aşınmaya karşı direnç sağlıyor. Yokohama, BluEarth serisi ile “çevre, insan ve toplum dostu” üretime odaklanıyor.

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/yokohama-bluearth-xt-ae61-1024x470.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/yokohama-bluearth-xt-ae61-150x150.jpgOto Lastik FiyatlarıOto LastikYokohama BluEarth-XT AE61,Yokohama yaz lastiği
Yokohama BluEarth serisinin yakıt tasarrufu sağlayan ve çevre dostu yeni yaz lastiği deseni tanıtıldı. SUV / 4x4 araçlar için geliştirilen yeni Yokohama BluEarth-XT AE61 yaz lastiği, Şubat 2020’den bu yana dünya pazarına kademeli bir şekilde sunuluyor. Yeni yüksek performanslı Yokohama yaz lastiği, 235/55R20 ile 215/70R16 arasında 27 ebat ile...
Yeni Yokohama BluEarth-XT AE61 Yaz Lastiği 1