Yeni Kumho Solus 4S HA32 pazara sunuldu. Solus HA31 Kumho dört mevsim lastiği yüksek performansı ile ünlüyken; üretici HA32’nin çok daha yüksek performans sergilediğini söylüyor. Yeni piyasaya sunulan Kumho Solus 4S HA32 ıslak zeminde %15 daha iyi yol tutuş performansı sunuyor. Bunun yanı sıra; üretici, lastiğin hem ıslak hem kuru zeminlerde manevra kabiliyeti ve frenleme açısından %10 daha iyi olduğunu belirtiyor. Avrupa’da pazara sunulan lastiğin Türkiye’ye geliş tarihi ile ilgili bir açıklama ise henüz yapılmadı.

Kumho Solus 4S HA32 Kış Aylarında Kullanılabiliyor

Araçlar, genel olarak orijinal ekipman yaz lastikleri ile birlikte sunuluyor. Yaz lastikleri, ılıman hava koşullarında iyi olsa da hava sıcaklığı, 7 derecenin altına düştüğünde güven sağlamıyor. Bunun için sürücüler kış aylarında kış lastiklerine geçiş yapıyor. Bu da maliyetlerin ikiye katlanması anlamına geliyor. Koreli üretici, Kumho Solus 4S HA32 dört mevsim lastiğinin bu durumu ortadan kaldıracağını ve yılın her mevsimi kullanıma uygun olduğunu belirtiyor. 3PMSF ve M+S işaretlemelerine sahip olan yeni Kumho dört mevsim lastiği , kış lastiği uygulaması sırasında yasal olarak kullanıma da uygun.

Kumho Solus 4S HA32 Başlangıçta 42 Ebat ile Sunuluyor

Kumho Solus 4S HA32 , ilk etapta 14 ila 18 inç jantlara uyum sağlayacak şekilde; 42 ebatta sunuluyor. Geniş ebat yelpazesi, piyasada yer alan çok sayıda binek ve SUV araç için uygun. Yeni Kumho dört mevsim lastiği , aynı zamanda yanak tasarımı ile estetik bir görünüm sunuyor. Lasik yanağında yer alan göz alıcı hologram, ışığın açısına göre değişim gösteriyor. Lastik yanağında dört mevsim kullanımı simgeleyen bir ikon da bulunuyor.

Kumho Solus 4S HA32 Islak ve Karlı Zeminlerde Güvenlik Sağlıyor

Tanıtılmasının ardından dünyanın en büyük üç tasarım ödülünden biri olan Red Dot ödülünü kazanan Kumho Solus 4S HA32 , piyasaya sunulmadan performansını kanıtlamıştı. Yeni Kumho dört mevsim lastiği , ödül alan yönlü sırt tasarımı sayesinde ıslak zeminde yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri sunuyor. Bunun yanı sıra; lastik sırtı üzerinde yer alan kılcallar; karlı, buzlu ve sulu karla kaplı zeminlerde yüksek yol tutuşu sağlıyor.

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/Kumho-Tire_Solus-4S-HA32-1024x1024.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/Kumho-Tire_Solus-4S-HA32-150x150.jpgOto Lastik FiyatlarıOto LastikKumho dört mevsim lastiği,Kumho Solus 4S HA32
Yeni Kumho Solus 4S HA32 pazara sunuldu. Solus HA31 Kumho dört mevsim lastiği yüksek performansı ile ünlüyken; üretici HA32’nin çok daha yüksek performans sergilediğini söylüyor. Yeni piyasaya sunulan Kumho Solus 4S HA32 ıslak zeminde %15 daha iyi yol tutuş performansı sunuyor. Bunun yanı sıra; üretici, lastiğin hem ıslak hem...
Yeni Üstün Performanslı 4 Mevsim Lastiği: Kumho Solus 4S HA32 1