Hankook, 2020’de çeşitli ödül kategorilerine sponsor olarak hem Ticari Motor hem de Motorlu Taşımacılık Ödülleri’ni desteklemeye devam etti. Covid-19 kısıtlamaları nedeniyle; ödül törenleri, sanal ortamda gerçekleşti. Hankook Lastikleri İngiltere satış Direktörü Paul Emery, her iki etkinliğin de kazananlarını açıkladı: 2020 Ticari Motor Ödülleri’nde Müşteri Hizmetleri kategorisinin birincisi olan Dawsongroup Truck and Trailer ve 2020 Motorlu Taşımacılık Ödülleri’nde Teknik Mükemmellik kategorisinin kazananı Bibby Distribution. Hankook, 2009’dan bu yana Motorlu Taşımacılık, 2018’den bu yana ise Ticari Motor Ödülleri’nin sponsoru.

Hankook Ticari Araç Endüstrisini Desteklemeye Devam Ediyor

Pandemi öncesinde D Birmingham, Vox Center’da düzenlenen Ticari Motor Ödülleri’nde, yeni ve kullanılmış araç satışlarında ve satış sonrası hizmetlerde en iyi olan firmalar takdir edildi. Hankook Lastikleri sponsorluğunda Müşteri Hizmetleri Ödülü kategorisine aday gösterilen şirketler; Asset Alliance Group, Dawsongroup Truck & Trailer, Dennison Commercials, Hexagon Leasing, Lothian Vehicle Body Builders, Reflex Araç Kiralama ve Waldren Commercials idi. Hankook Lastikleri İngiltere’yi temsilen Paul Emery, Dawsongroup Truck and Trailer’ın ödülü kazanan firma olduğunu duyurdu.

Motorlu Taşımacılık Ödülleri İlk Kez Sanal Ortamda Gerçekleşti

2020 Motorlu Taşımacılık Ödülleri, 34 yıllık tarihinde ilk kez dijital formatta gerçekleştirildi. Hankook Lastikleri satış direktörü Paul Emery; Aspoek Systems, Bibby Distribution, CameraMatics ve Tesco’nun da aday gösterildiği “Teknik Mükemmellik” kategorisinin birincisini açıkladı. Bibby Distribution, güçlü kararlılık, güvenilirlik, verimlilik ve güvenliğe olan bağlılığı sayesinde ödülün kazananı oldu.

Hankook 2020’ye Rağmen İlerlemeyi Sürdüren Firmaları Ödüllendirdi

Hankook Lastikleri Birleşik Krallık satış direktörü Paul Emery, her iki ödül için de şunları söyledi: “Çok zor bir yıl olduğunu kanıtlayan 2020’de yukarıya ve daha ileriye gidenleri takdir etmek önemlidir. Dawsongroup Truck and Trailer, Bibby Distribution ve Ticari Motor Ödülleri ile Motorlu Taşımacılık Ödülleri’ne aday gösterilen tüm firmaları takdir ediyoruz. Hankook ekibi, gelecek yıl bu prestijli etkinliğe canlı olarak katılmayı dört gözle bekliyor.”

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/hankook-ticari-arac-sektorunde-iki-firmayi-odullendirdi.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/hankook-ticari-arac-sektorunde-iki-firmayi-odullendirdi-150x150.jpgOto LastikBloghafif ticari araç lastiği,hankook hafif ticari lastikleri,ticari araö lastiği
Hankook, 2020’de çeşitli ödül kategorilerine sponsor olarak hem Ticari Motor hem de Motorlu Taşımacılık Ödülleri’ni desteklemeye devam etti. Covid-19 kısıtlamaları nedeniyle; ödül törenleri, sanal ortamda gerçekleşti. Hankook Lastikleri İngiltere satış Direktörü Paul Emery, her iki etkinliğin de kazananlarını açıkladı: 2020 Ticari Motor Ödülleri'nde Müşteri Hizmetleri kategorisinin birincisi olan Dawsongroup...
Hankook Ticari Araç Sektöründe İki Firmayı Ödüllendirdi 1