Ford, sürücülerin de ilgisi ile beraber; SUV ve crossover modellerini sürekli güncelleştiriyor. Yenilikçi teknolojiler ile geliştirilmiş yeni Ford Puma , inovatif dizaynı ile kendi segmenti için yenilik sunuyor. Üretici; yeni Ford SUV modeli ile araç tasarımında yeni bir çizgi yakalıyor. Ford Puma ,Türkiye pazarına ‘Style’ ve ‘ST-Line’ donanımları ile sunuluyor. Yeni model, 1.0 litre hacimli EcoBoost motorun 95 beygir gücündeki versiyonu ve 6 ileri vitesli manuel şanzıman ile birlikte geliyor. Aynı donanım motorun 125 beygir gücüne sahip versiyonu ise ileri otomatik şanzıman ile birlikte sunuluyor.

Ford Puma Yolculuğu Güvenli Hâle Getiriyor

Yeni Ford Puma , ST-Line’donanımda 1.0L EcoBoost Hibrit ünite 155 beygir güç ve 6 ileri vitesli manuel şanzıman seçeneği ile sunuluyor. ST-Line’ın tasarımında ilgi çekici sportif detaylar dikkat çekiyor. Yeni Ford SUV modeli, aynı zamanda; kendi sınıfının en büyük bagaj hacmi olan 456 litrelik yüksek kullanışlılığa sahip hacimle birlikte sunuluyor. Puma’nın sunduğu; Uyarlanabilir Hız Sabitleme Sistemi, Trafik İşareti Tanımlama Sistemi, E-Call ve Şerit Takip Sistemi gibi gelişmiş sürüş destek sistemleri yolculuğu daha güvenli hâle getiriyor.

Ford Puma İlklerle Sunuluyor

Ford Puma , B segment bir Ford modeli için bir ilk olan 180 derece açılı kameraya sahip. Geri görüş kamerası, aracın arkasından geçmekte olan yaya, araç veya bisikletlilerin erken görünmesi avantajını sağlıyor. Yeni Ford SUV modeli, güvenliği arttırmak için ileri teknoloji ile sunuluyor. Kör Nokta Uyarı Sistemi (BLIS) kör noktada bulunan araçlar konusunda sürücüyü uyarıyor. Bunun yanı sıra; manevra yaparken arkadan geçen araçlar konusunda da uyarı sağlıyor. Sürücü tepki vermezse sistem otomatik frenleyebiliyor.

Ford Puma Olası Kazaları Önlüyor

Ford Puma ‘nın Aktif Fren özelliğine sahip Çarpışma Önleme Sistemi yola yakın, yol üzerinde veya yoldan karşıya geçmek üzere olan insanları algılıyor ve olası çarpışmayı önlemek veya etkisini azaltmak üzere sürücüye yardımcı oluyor. Herhangi bir çarpışma durumunda devreye giren İkincil Çarpışma Freni , frenleri devreye sokarak; ikinci bir çarpışmanın önüne geçiyor. Ford Puma ile birlikte sunulan Acil Durum Manevra Destek sistemi radar ve kameraları kullanarak daha yavaş giden veya durmak üzere olan araçları algılayabiliyor. Sistem sürücünün manevrası için direksiyon desteği sağlıyor. Yeni Ford SUV modeli Puma, yetkili noktalarda 192.500 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/Yeni-Ford-Puma-2-1024x490.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/Yeni-Ford-Puma-2-150x150.jpgOto Lastik FiyatlarıOtomobil HaberleriFord Puma,Ford SUV
Ford, sürücülerin de ilgisi ile beraber; SUV ve crossover modellerini sürekli güncelleştiriyor. Yenilikçi teknolojiler ile geliştirilmiş yeni Ford Puma , inovatif dizaynı ile kendi segmenti için yenilik sunuyor. Üretici; yeni Ford SUV modeli ile araç tasarımında yeni bir çizgi yakalıyor. Ford Puma ,Türkiye pazarına 'Style' ve 'ST-Line' donanımları ile...
Ford Puma Türkiye’de Satışa Sunuldu 1