Sumitomo lastik üreticisi kısa bir süre önce Lexus ile iş birliğini duyurdu ve yeni Lexus NX crossover’ın Overtrail arazi versiyonu için lastik tedarik etti. Bu iş birliği, Lexus araçlarının performansını ve çok yönlülüğünü ve performanslarını artırmada güçlü bir atılım yapıldığını işaret ediyor.

Dunlop Grandtrek AT5 Arazi Lastiği Performanslı mı?

Lexus NX’in Overtrail versiyonu hem asfalt hem de arazi koşullarında üstün performans göstermek üzere özel olarak tasarlanmış Dunlop Grandtrek AT5 arazi lastiği ile donatılmıştır. Sumitomo, etkili su tahliyesi ve ıslak yüzeylerde gelişmiş performans için tasarlanmış optimize edilmiş kauçuk bileşimi ve sırt deseni de dahil olmak üzere lastiğin benzersiz özelliklerini vurguluyor. Buna ek olarak, lastiğin yanak tasarımı kesilmelere karşı direncini artırırken, taş iticiler şasi hasarı riskini en aza indirir.

Dunlop Off-Road Lastikleri Eşsiz Performans ve Dayanıklılık Sunuyor

Sumitomo, bu yenilikçi özelliklerin birleşiminin en zorlu koşullarda bile güçlü çekiş gücü sağlayarak lastik ömrünü uzattığını ve genel performansı artırdığını vurguluyor. Ayrıca, agresif sırt ve yanak tasarımı, yeni Lexus NX Overtrail versiyonunun sağlam görünümünü mükemmel bir şekilde tamamlayarak macera arayan sürücülere hem stil hem de güçlü performans sunuyor.

Sumitomo, Overtrail versiyonu için 235/60 R18 103H ebadında Dunlop Grandtrek AT5 off-road lastikleri tedarik ederek Lexus tutkunları için en uygun performans, dayanıklılık ve estetik dengesini sağlıyor.

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/lexus-nx-overtrail-dunlop-lastikleri-ile-donatiliyor.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/lexus-nx-overtrail-dunlop-lastikleri-ile-donatiliyor-150x150.jpgOto LastikBlogOto Lastikdunlop lastikleri,lexus nx overtrail,sumitomo
Sumitomo lastik üreticisi kısa bir süre önce Lexus ile iş birliğini duyurdu ve yeni Lexus NX crossover'ın Overtrail arazi versiyonu için lastik tedarik etti. Bu iş birliği, Lexus araçlarının performansını ve çok yönlülüğünü ve performanslarını artırmada güçlü bir atılım yapıldığını işaret ediyor. Dunlop Grandtrek AT5 Arazi Lastiği Performanslı mı? Lexus NX'in...
Sumitomo Lexus NX Overtrail'i Dunlop Lastikleri ile Donatıyor 1