Yokohama Rubber Co. Ltd. dünyanın en zorlu off-road etkinliklerinden biri olarak bilinen ve çöl yarışı ile kaya tırmanışını birleştiren Kaliforniya’daki King of the Hammers off-road yarışlarında boy gösterdi. Şirket, bir hafta süren etkinlik boyunca tüm dört tekerlek sınıfı yarışlarda yarışan 30’dan fazla takıma SUV ve kamyonetler için Geolandar off-road arazi lastikleri tedarik edecek. Lastikler ya çamur-arazi Geolandar M/T G003 ya da onu temel alan özel bir yarış versiyonu olmuştur.

Yokohama Off-Road Lastiği Dayanıklı mı?

Yokohama Geolandar M/T G003 lastiği tüm off-road yüzeylerde üstün performans ve uzun kullanım ömrü sunmaktadır. Agresif ve sağlam tasarımı zorlu arazi koşullarında sürüş deneyimini geliştirmektedir. Geolandar markası, Asia Cross Country Rally 2022 genel şampiyonası, Meksika’daki 35. Score San Felipe 250 sınıf şampiyonası ve 2022 Method Race Wheels “Casey Folks” Vegas to Reno dahil olmak üzere çeşitli yarışlarda başarı geçmişine sahiptir.

Geolandar Gibi Serilerle Yokohama Neleri Hedefliyor?

Yokohama lastikleri üç yıllık orta vadeli yönetim planı olan Yokohama Transformation 2023 (YX2023), küresel amiral gemisi ADVAN markası, SUV ve kamyonetler için Geolandar marka lastikler ve çeşitli off-road lastikler gibi yüksek katma değerli Yokohama lastiklerinin satışını en üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Motor sporları etkinliklerine katılmak, yeni lastik teknolojileri geliştirmek ve ADVAN ve Geolandar markalarını daha da güçlendirmek için çok önemli olacaktır.

Yokohama Lastikleri Sözcüsü: ‘’Dayanıklılığı Ön Planda Tutuyoruz.’’

Yokohama Lastikleri sözcüsü “Geolandar off-road lastiklerimizin performansını ve dayanıklılığını King of the Hammers yarışında sergilemekten heyecan duyuyoruz” dedi. “En üst kategoriden tabana kadar çeşitli motor sporları etkinliklerine katılımımız YX2023 planımızın önemli bir parçasıdır.” Yorumunda bulunmuştur.

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/off-road-lastigi-geolandar-mt-g003-goz-dolduruyor.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/off-road-lastigi-geolandar-mt-g003-goz-dolduruyor-150x150.jpgOto LastikBlogOto Lastikgeolandar m/t g003,off-road lastikleri
Yokohama Rubber Co. Ltd. dünyanın en zorlu off-road etkinliklerinden biri olarak bilinen ve çöl yarışı ile kaya tırmanışını birleştiren Kaliforniya'daki King of the Hammers off-road yarışlarında boy gösterdi. Şirket, bir hafta süren etkinlik boyunca tüm dört tekerlek sınıfı yarışlarda yarışan 30'dan fazla takıma SUV ve kamyonetler için Geolandar off-road...
Off-Road Lastiği Geolandar M/T G003 Göz Dolduruyor 1