Elektrikli araçlar, çevre dostu, ekonomik ve teknolojik olmaları nedeniyle son yıllarda giderek daha popüler hale geliyor. Peki, hangi elektrikli araç size en uygun? Bu sorunun cevabı Skywell ET5 LR olabilir. Skywell ET5 LR, yılın elektrikli otomobili olarak gösterilen, performansı, tasarımı ve avantajlarıyla dikkat çeken bir elektrikli araç. Bu yazımızda, Skywell ET5 LR’nin özelliklerini, fiyatını ve nasıl satın alabileceğinizi anlatacağız.

Skywell ET5 LR Elektrikli Araç Nedir?

Skywell ET5 LR, Çinli otomobil üreticisi Skywell’in 2022 yılında piyasaya sürdüğü bir elektrikli SUV modelidir. Skywell ET5 LR, Türkiye’de de 2023 yılında satışa sunulmuştur. Skywell ET5 LR’nin özellikleri nelerdir? Denildiğinde karşımıza neler çıkıyor birlikte bakalım.

Skywell ET5 LR’nin Özellikleri Nelerdir?

Skywell ET5 LR’nin performansı ve tasarımı, elektrikli araçlarda aradığınız her şeyi size sunuyor. Özetle değinecek olursak:

Skywell ET5 LR Performansı

Skywell ET5 LR, 150 kW motor gücü ve 320 Nm tork ile yüksek bir sürüş dinamiği sağlıyor. Ayrıca, 642 km WLTP şehir içi menzil ile uzun yolculuklarda da size eşlik ediyor. Skywell ET5 LR’nin bataryası, 38 dakikada hızlı şarj ile %80 doluluk seviyesine ulaşıyor. Enerji geri kazanım sistemi sayesinde de frenleme sırasında bataryayı şarj ediyor.

Skywell ET5 LR Tasarımı

Skywell ET5 LR’nin tasarımı, yalın ve güçlü bir dış görünüm ile geniş ve konforlu bir iç mekan sunuyor. LED farlar, ön panjurda marka logosu, aerodinamik hatlar ve alaşımlı jantlar ile dış tasarımında modern bir stil yakalayan Skywell ET5 LR, deri koltuklar, panoramik cam tavan, dokunmatik ekranlı multimedya sistemi ve dijital gösterge paneli ile de iç tasarımında lüks bir atmosfer yaratıyor. Skywell ET5 LR’nin bagaj kapasitesi ise 467 litre (1141 litreye kadar genişletilebilir) ile oldukça geniş olarak karşımıza çıkıyor.

Skywell ET5 LR’nin Avantajları Nelerdir?

Skywell ET5 LR’nin avantajları arasında garanti koşulları ve yakıt maliyeti öne çıkıyor.

Skywell ET5 LR’nin Garantisi

Skywell ET5 LR, batarya kapasitesinin %30’dan fazla azalması halinde ücretsiz batarya değişim garantisi veriyor. Ayrıca, 10 yıl batarya garantisi ve 150.000 km sürüş garantisi de sunuyor. Skywell ET5 LR elektrikli araç servis ağı da yaygın ve mobil olarak hizmet veriyor.

Skywell ET5 LR’nin Yakıt Maliyeti

Skywell ET5 LR, %100 batarya dolumunda gece tarifesi ile şarj edildiğinde 10 TL’ye kadar düşen yakıt maliyeti ile benzinli araçlara göre %80’e varan yakıt tasarrufu sağlıyor.

Skywell ET5 LR Elektrikli Otomobil Kampanyaları Nelerdir?

Skywell ET5 LR’yi satın almak isteyenler için elektrikli otomobil kampanyaları, özel faiz oranları ve cazip ödeme koşulları sunulmaktadır. Ayrıca, takas imkanı ve ekstra indirimler de mevcuttur.

Skywell ET5 LR Nasıl Sipariş Verilir?

Skywell ET5 LR’yi sipariş vermek için iki yöntem bulunmaktadır. Bunlar:

  • Skywell resmi web sitesinden online sipariş formu doldurarak
  • Skywell yetkili satıcılarından randevu alarak

Skywell ET5 LR Lastik Ölçüleri Nedir?

Skywell ET-5 LR için lastik seçerken, aracınızın performansı, konforu ve güvenliği için uygun lastik basıncı, lastik ömrü, lastik aşınması, orijinal lastik ölçüleri gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. Skywell ET5 LR elektrikli araç, fabrika çıkışlı lastik ebatları olarak; 235/50R19 ölçülerini kullanmaktadır.

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/skywell-et5-lr-elektrikli-arac-yilin-elektrikli-otomobili.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/skywell-et5-lr-elektrikli-arac-yilin-elektrikli-otomobili-150x150.jpgOto LastikBlogOtomobil Haberleriskywell elektrikli ara.,skywell et5
Elektrikli araçlar, çevre dostu, ekonomik ve teknolojik olmaları nedeniyle son yıllarda giderek daha popüler hale geliyor. Peki, hangi elektrikli araç size en uygun? Bu sorunun cevabı Skywell ET5 LR olabilir. Skywell ET5 LR, yılın elektrikli otomobili olarak gösterilen, performansı, tasarımı ve avantajlarıyla dikkat çeken bir elektrikli araç. Bu yazımızda,...
Skywell ET5 LR Elektrikli Araç Yılın Elektrikli Otomobili 1