Michelin’in, başlattığı yeni kampanya kapsamında 15 Şubat-30 Haziran 2019 tarihleri arasında yetkili Michelin bayilerinden lastik satın alacak müşteriler, 300 TL’ye varan araç bakım ve servis hizmeti kazanacak.

“Uzun ömürlü performans” vizyonuyla ilk kilometreden son kilometreye kadar yüksek performansa sahip teknolojiler geliştiren Michelin, yeni kampanyasıyla müşterilerini mutlu edecek.

30 Haziran 2019 tarihine kadar tek alışverişte dört adet ve üzerinde binek, 4×4 veya hafif ticari araçlar için üretilmiş yaz lastiklerinden satın alan müşteriler, araç bakımı ve servisi hizmetlerinde indirim kazanacak.

Michelin’den 200 ve 300 TL’lik Araç ve Servis Bakımı Hediyesi

Kampanya tarihleri arasında kampanya dahilindeki Michelin bayilerinden tek seferde dört adet ve üzeri 15” binek, 4×4 ve hafif ticari araç yaz lastiği satın alan müşteriler 200 TL’lik araç bakım ve servis indirimi kazanacak.

Michelin marka binek, 4×4 ve hafif ticari araç yaz lastiği satın alan müşteriler ise 300 TL değerinde araç ve servis bakım indirimine hak kazanacak. Kampanyaya dahil olmak için sadece kampanya şartlarına dahil olan bu lastikleri satın almak yeterli. Herhangi bir form vs. doldurulması gerekmiyor.

Lastik Servis Hizmetleri ve Araç Bakım Hizmetlerinde Dev Kampanya

Kampanya dahilinde müşteriler, rot-balans ayarı, sökme-takma, montaj, ön-arka lastik değişimi, lastik oteli, nitrojen vb. lastik servis hizmetlerinden ve yağ ve filtre değişimi, fren sistemi kontrolü, bakımı, silecek değişimi, akü değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu ve ilave lastik garantisi, cam tamiri gibi araç bakım hizmetlerinden yararlanabilecek.  

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/michelin_Servis_ceki.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/michelin_Servis_ceki-150x150.jpgOto Lastik FiyatlarıBlog
Michelin’in, başlattığı yeni kampanya kapsamında 15 Şubat-30 Haziran 2019 tarihleri arasında yetkili Michelin bayilerinden lastik satın alacak müşteriler, 300 TL’ye varan araç bakım ve servis hizmeti kazanacak. “Uzun ömürlü performans” vizyonuyla ilk kilometreden son kilometreye kadar yüksek performansa sahip teknolojiler geliştiren Michelin, yeni kampanyasıyla müşterilerini mutlu edecek. 30 Haziran 2019 tarihine kadar tek alışverişte...
Michelin’in Yaz Lastiği Kampanyası Servis İndirimi Hediye Ediyor 1