Önde gelen bir küresel lastik üreticisilerinden olan Nexen Lastikleri; önemli ölçüde yükseltilmiş olan yeni yedinci nesil Volkswagen Jetta (A7) için tedarikçi olduğunu duyurdu. Araç için 205/60R16 ve 205/55R17 boyutlarında Nexen N’FERA AU7 orijinal ekipman lastikleri sunulacak.

Nexen N’FERA AU7 Lastik Özellikleri

Nexen N’FERA AU7, lüks sedanlar için geliştirilmiş dört mevsim premium ultra yüksek performans (UHP) lastiği. Nexen 4 mevsim lastik, çok çeşitli hava ve yol koşullarında mükemmel performans sunuyor. Lastik, özellikle ıslak zeminlerde önemli ölçüde geliştirilmiş frenleme gücü ve daha iyi yol tutuş performansı ile öne çıkıyor. Lastiğin deseninde yer alan geniş kanallar, çok sayıda oluk ve kılcal; ıslak zemin koşullarında çekiş gücünü yükseltiyor. Ve tabi ki; suda kızaklama riskini minimize ediyor. Nexen Lastikleri, bu ürünle gürültü ve titreşimi azaltan gelişmiş tasarım teknolojisi sunarak birinci sınıf bir sürüş deneyimi sağlıyor. Volkswagen Jetta (A7) sürücüleri, bu sayede hem yüksek performans hem de konfor elde ediyor.

Nexen N’FERA AU7 Üç Ödüle Sahip

Orijinal ekipman olarak sunulan ürün, Nexen Lastikleri ‘nin ödüllü lastik desenleri arasında yer alıyor. Nexen N’FERA AU7 dünyanın en prestijli üç tasarım ödülü olan iF Design, Red Dot ve IDEA ödüllerine sahip. Bu ödüller ile Nexen 4 mevsim lastik performansı ve rekabet gücü, dünya çapında tanınır hâle geldi. Bununla birlikte; üretici, yalnızca Volkswagen Jetta (A7) değil; markanın Polo ve T-Roc modelleri için de orijinal ekipman lastiği tedarik ediyor.

Volkswagen Jetta A7 Hakkında

Markanın en çok satan sedanı olan Volkswagen Jetta, ilk çıkışını 1979’da yaptı. En yeni, yedinci nesil makyajlı Jetta A7, Volkswagen’in MQB platformuna, dinamik oranlara ve geniş bir iç mekana sahip. Volkswagen sedan, markanın “MIB3” bilgi-eğlence sistemi ve gelişmiş sürücü yardım sistemleri (ADAS) gibi en son teknolojiler ve en yeni işlevlerle donatılmış bir aktarma organı ile sunuluyor. Nexen Lastikleri, aracın performansını optimum düzeyde yola iletmek için orijinal ekipman lastikler tedarik ediyor.

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/nexen_nfera_lastikler.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/nexen_nfera_lastikler-150x150.jpgOto LastikBlogNexen N'FERA Lastikler,volkswagen jetta
Önde gelen bir küresel lastik üreticisilerinden olan Nexen Lastikleri; önemli ölçüde yükseltilmiş olan yeni yedinci nesil Volkswagen Jetta (A7) için tedarikçi olduğunu duyurdu. Araç için 205/60R16 ve 205/55R17 boyutlarında Nexen N'FERA AU7 orijinal ekipman lastikleri sunulacak. Nexen N'FERA AU7 Lastik Özellikleri Nexen N'FERA AU7, lüks sedanlar için geliştirilmiş dört mevsim premium...
Nexen N'FERA Lastikler Volkswagen Jetta için Seçildi 1