Falken Ziex ZE310 EcoRun yaz lastikleri, Seat Leon için orijinal ekipman olarak seçildi. İşbirliği, Falken Lastikleri Avrupa GmbH tarafından duyuruldu. Devamlı olarak olağanüstü lastik testi sonuçları elde eden Falken yaz lastiği, markanın en çok satan ürünleri arasında yer alıyor.

Falken Ziex ZE310 EcoRun Test Sonuçları

Falken Ziex ZE310 EcoRun, son olarak Auto Motorsport dergisi tarafından gerçekleştirilen 2021 yaz lastiği testi kapsamında değerlendirildi. “İyi” derecelendirmesine sahip Falken yaz lastiği, güvenlik ile ilgili tüm kriterlerde yüksek puanlara sahip oldu. Düz yolda suda kızaklama (km/s) ve dönüşlerde suda kızaklama (m/s2) kategorilerinde on üzerinden on puan elde etti. Falken Ziex ZE310, geniş kanal ve oluklara sahip asimetrik tasarımı ile bu performansı sağlayabiliyor. Aynı zamanda; hem ıslak hem kuru zeminlerde güvenilir yol tutuş performansı sergiliyor.

Falken Ziex ZE310 EcoRun Viraj Performansı

Falken Ziex ZE310 EcoRun, test sırasında; aynı zamanda kuru zemin performansı ile de takdir topladı. Eleştirmenler, lastiğin kuru virajlarda direksiyon tepkileri ile hâkimiyet sunduğunu söyledi. Kumho yaz lastiği deseninin istikrarlı yol tutuşu sağladığı belirtildi.

Falken Yaz Lastiği Fiyatları

Seat Leon için orijinal ekipman Falken lastiği olarak sunulan ürünler isminde ek olarak “A” ifadesini taşıyor (ZE310 A). Falken Ziex ZE310 EcoRun piyasada 106 ayrı ebatta satışa sunuluyor. Bu ebatlar, 14-19 inç, 40-70 yanak kesit oranı arasında değişkenlik gösteriyor. Ürünün aynı zamanda H / V / W (210-2170 km/s) hız sınıfları için onaylanmış seçenekleri bulunuyor. Fiyatlar, bu gibi ebat ve hız sınıfı seçeneklerine göre değişkenlik gösterse de ürün, en uygun Falken yaz lastiği fiyatları ile online lastik satış platformları üzerinde bulunabiliyor.

Falken Lastikleri Avrupa GmbH Orijinal Ekipman Kilit Müşteri Yöneticisi Christian Stolting: “SEAT ile ortaklığımız çok iyi temellere dayanıyor. İspanya’ya teslim ettiğimiz her lastikten memnunum. Bağımsız taraflarca da defalarca onaylanan çok iyi fiyat-performans oranımızla, kompakt sınıftaki otomobiller için bile her zaman ilk tercih biziz. Sürekli büyüyen bu segmentte, hem orijinal ekipman sektöründe hem de satış sonrası işinde çok sayıda modeli donatabiliyoruz.”

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/falken_ziex_ze310_ecorun.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/falken_ziex_ze310_ecorun-150x150.jpgOto LastikBlogfalken ziex ze310 ecorun lastikler,seat leon
Falken Ziex ZE310 EcoRun yaz lastikleri, Seat Leon için orijinal ekipman olarak seçildi. İşbirliği, Falken Lastikleri Avrupa GmbH tarafından duyuruldu. Devamlı olarak olağanüstü lastik testi sonuçları elde eden Falken yaz lastiği, markanın en çok satan ürünleri arasında yer alıyor. Falken Ziex ZE310 EcoRun Test Sonuçları Falken Ziex ZE310 EcoRun, son olarak...
Falken Ziex ZE310 EcoRun Lastikler Seat Leon için Seçildi 1