Continental, ContiPT18 forklift lastiğinin güncellenmiş bir modeliyle malzeme taşıma lastikleri yelpazesini genişletti. Bu geliştirilmiş versiyon serisinde her iki yanakta da akıllı aşınma göstergeleri içeriyor. Bu göstergeler lastiğin son durumunu değerlendirmek için değerli bir araç görevi görüyor ve diş derinliği minimum gereksinimin altına düştüğünde sinyal veriyor. Ayrıca, Continental ContiPT18 forklift lastiği artık sekiz yeni ebatta mevcut olup uygulanabilirliğini genişletmektedir.

Yeni ContiPT18 Forklift Lastiği Güvenliği Nasıl Sağlıyor?

Continental ContiPT18 forklift lastikleri, iç ve dış mekanlarda çeşitli yüzeylerde olağanüstü performans göstererek depo ve dağıtım merkezi operasyonları için özel olarak tasarlanmıştır. Lastiğin yanak kısmında bulunan akıllı göstergeleri, değişim için en uygun zamanı belirleme adına uygun bir özellik sunar, böylece çeşitli çalışma ortamlarında güvenliği ve üretkenliği artırır.

ContiPT18 Lastik Sırt Deseni Ağır Yükler Altında Başarılı mı?

Continental Ürün Müdürü Matthias-Stefan Müller, ContiPT18 forklift lastiğinin sunduğu çok sayıda avantajı vurguladı. Bu lastik sadece üstün performans ve enerji verimliliği sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda güvenlik ve üretkenliği de ön planda tutuyor. Gelişmiş kauçuk bileşikleri sayesinde bu lastikler ısı oluşumunu azaltıyor ve aşınma direncini artırarak daha fazla kilometre performansı ve daha düşük yuvarlanma direnci sağlıyor. Ayrıca, lastiğin sırt deseni ağır yükler altında bile olağanüstü kavrama ve etkili direnç gücü sağlıyor.

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/continental-contipt18-forklift-lastigi-gelismis-ozellikler-sunuyor.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/continental-contipt18-forklift-lastigi-gelismis-ozellikler-sunuyor-150x150.jpgOto LastikBlogOto Lastikcontinental forklift lastiği
Continental, ContiPT18 forklift lastiğinin güncellenmiş bir modeliyle malzeme taşıma lastikleri yelpazesini genişletti. Bu geliştirilmiş versiyon serisinde her iki yanakta da akıllı aşınma göstergeleri içeriyor. Bu göstergeler lastiğin son durumunu değerlendirmek için değerli bir araç görevi görüyor ve diş derinliği minimum gereksinimin altına düştüğünde sinyal veriyor. Ayrıca, Continental ContiPT18 forklift...
Continental ContiPT18 Forklift Lastiği Gelişmiş Özellikler Sunuyor 1