“Lastik Köln Fuarı (TTC)”, 4 yıllık aradan sonra 24-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. Organizatörlerin düzenlediği basın toplantısında, 30’dan fazla ülkeden yaklaşık 300 şirketin fuara katılacağını duyuruldu. Sergi Direktörü Ingo Riedeberger; Michelin, Continental, Falken, Hankook ve Pirelli gibi çok sayıda lastik üreticisinin kayıt yaptırdığını belirtti. 2022 etkinliğinde lastik üretimi ve operasyonunun çevresel etkilerine ayrılmış ayrı bir bölüm de bulunacak. Lastik fuarı kapsamında sektör ile ilgili birçok konuda konferans düzenlenecek. Etkinlik sponsorlarının yaptığı dijital toplantıya uluslararası çapta 60’dan fazla gazeteci katıldı.
Alman Federal Lastik ve Vulkanizasyon Endüstrisi Birliği (BRV) Başkanı Stefan Helm: “Lastik Köln’ün sektördeki dijital yorgunluğu ortadan kaldıracağından ve mevcut zorlu ortamda sektöre yeni bir pozitif ivme kazandıracağından eminiz.”

Lastik Fuarı Dijital Olarak da Yayınlanacak

Michelin Kuzey Avrupa Başkan ve CEO’su Anish Taneja: “Lastik Köln, Avrupa Kuzey bölgesi ve ötesindeki B2B işimiz için en önemli ticaret ağı fuarıdır. Lastik ve mobilite endüstrisinin geleceği gibi önemli konuları tartışmak, fikir ve vizyon alışverişinde bulunmak için burada tüm önemli ortaklar ve bayilerle buluşabilmeye gerçekten değer veriyoruz. Filo müşterilerimizle verimli görüşmeleri ve tekrar yüz yüze temas kurma olasılığını özellikle sabırsızlıkla bekliyoruz- tabii ki çok ciddiye aldığımız yürürlükteki hijyen yönetmeliklerine uygun olarak.”

Lastik Köln etkinliğine servis / atölye segmentlerinden ve kaplama alanından da büyük isimler bekleniyor. Ayrıca THE TIRE COLOGNE, TTC platformunda sağlanan dijital içerik aracılığıyla ek değer sunuluyor. Lastik fuarı sahnesinden içerikler, canlı olarak yayınlanacak. Aynı zamanda fuar kapandıktan sonra talep üzerinde videoya erişilebilecek. Bununla birlikte; TTC uygulaması ile katılımcıların kontakt kurmasına ve ağlarını genişletmesine katkıda bulunulacak.

Lastik Sektörü Sürdürülebilirliğe Odaklanıyor

Lastik Köln (The Tire Cologne) etkinlik programında en önemli kısımlardan biri de “Sürdürülebilirlik Bulvarı” olacak. Lastik fuarı bulvarında merkezi olarak konumlandırılan bu sistem, dikkatleri lastiğin sürdürülebilir yaşam döngüsüne çekiyor. Birinci sınıf konuşmacıların yer aldığı Global Retreading Konferansı gibi konferanslar, temalı alanlar ve özel etkinlikler ile daha fazla bilgi ve ilham sağlanacak.

Fuar Lastik Endüstrisi ile İlgili Tüm İşletmelere Açık

Fuar; uzman satıcılar, araç servis sağlayıcıları; montaj, geri dönüşüm, kaplama uzmanları gibi lastik ve araç endüstrisi ile ilgili tüm işletmelere yönelik. Etkinlik, Alman Lastik Perakende ve Vulkanizasyon Ticaret Birliği (BRV) sponsorluğunda Koelnmesse tarafından düzenleniyor. Lastik Köln, lastik ve jantların yanı sıra motorlu araç servis ve lastik takma merkezlerine yönelik ekipmanlara odaklanıyor. Aynı zamanda lastik kaplama ve eski lastiklerin geri dönüşümü ve bertarafı için kapsamlı bir ürün ve hizmet yelpazesi bulunuyor.

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/lastik-koln-fuarina-300den-fazla-uretici-katilacak.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/lastik-koln-fuarina-300den-fazla-uretici-katilacak-150x150.jpgOto LastikBlogOto Lastiklastik fuarı
“Lastik Köln Fuarı (TTC)”, 4 yıllık aradan sonra 24-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. Organizatörlerin düzenlediği basın toplantısında, 30'dan fazla ülkeden yaklaşık 300 şirketin fuara katılacağını duyuruldu. Sergi Direktörü Ingo Riedeberger; Michelin, Continental, Falken, Hankook ve Pirelli gibi çok sayıda lastik üreticisinin kayıt yaptırdığını belirtti. 2022 etkinliğinde lastik üretimi ve operasyonunun...
Lastik Köln Fuarı’na (TTC) 300’den Fazla Üretici Katılacak 1