Stellantis, Jeep Wrangler için off-road performansını yükseltmeyi amaçlayan Xtreme opsiyon paketini tanıttı. Daha önce 4 kapılı Wrangler modeli için sunulan paket artık iki kapılı 2024 Wrangler Rubicon ve Willys modellerinde de sunulacak. Öne çıkan özellik, sınıfının lideri 32,4 derecelik rampa açısıyla benzersiz arazi kabiliyeti sağlayan 35 inç BFGoodrich KO2 off road lastiklerin fabrika çıkışlı olarak sunulmasıdır.

Bfgoodrich KO2 Off Road Lastikleri Nasıl Performans Sunuyor?

BFGoodrich KO2 ve Xtreme 35 paketi ile donatılmış iki kapılı Jeep Wrangler oldukça etkileyici arazi özelliklerini daha da geliştirecek. Stellantis, 320 mm’lik yerden yüksekliğin yanı sıra sırasıyla 47,2 ve 40,4 derecelik dikkat çekici performans deneyiminin altını çiziyor. Bu geliştirmeler, 35 inç BFGoodrich KO2 off road lastiklerle birleştiğinde Wrangler’ın zorlu arazileri ve 864 mm derinliğe kadar su engellerini aşmasını sağlıyor. Jeep tutkunları artık çok daha yetenekli ve macera dolu bir off-road deneyiminin keyfini çıkarabilecekler.

BFGoodrich Jeep Xtreme Paket Nedir?

BFGoodrich Jeep Xtreme 35 paketi, LT315/70R17C ebadındaki ünlü BFGoodrich All-Terrain T/A KO2 arazi lastiklerini içeriyor. Segmentinin en iyileri ve en popülerleri arasında kabul edilen bu lastikler, fabrika garantisinin ek güvencesiyle de birlikte geliyor. Yeni lastiklere sahip araçların montajına 2024 ilk çeyreğinden itibaren ABD’nin Ohio eyaletindeki Toledo fabrikasında başlanacak. Jeep Wrangler tutkunlarına arazi yeteneklerini geliştirmek için heyecan verici bir seçenek sunulacak.

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/bfgoodrich-jeep-xtreme-off-road-lastik-serisini-genisletti.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/bfgoodrich-jeep-xtreme-off-road-lastik-serisini-genisletti-150x150.jpgOto LastikBlogOto LastikBFGoodrich
Stellantis, Jeep Wrangler için off-road performansını yükseltmeyi amaçlayan Xtreme opsiyon paketini tanıttı. Daha önce 4 kapılı Wrangler modeli için sunulan paket artık iki kapılı 2024 Wrangler Rubicon ve Willys modellerinde de sunulacak. Öne çıkan özellik, sınıfının lideri 32,4 derecelik rampa açısıyla benzersiz arazi kabiliyeti sağlayan 35 inç BFGoodrich KO2...
BFGoodrich, Jeep Xtreme Off-Road Lastik Serisini Genişletti 1