2022 Nissan Frontier Fabrikadan Hankook Dynapro AT 2 ile Çıkıyor 1

Hankook Lastikleri, 2022 Nissan Frontier için iki yeni orijinal ekipman lastiği sunacak. Araç, 265/70R17 Hankook Dynapro AT 2 yanı sıra 265/70R16 Dynapro HT lastikler ile fabrikadan çıkacak. Bu orijinal ekipman lastikler, ABD’de Tennessee’de yer alan Hankook lastik fabrikası içerisinde üretilecek. Dynapro AT2, çok yönlü performans sağlayan Hankook AT lastik seçenekleri arasında yer alıyor.

Hankook Dynapro AT2 Hem Arazi Hem Asfaltta Kullanılabiliyor

Hankook Dynapro AT2; ıslak ve kuru zeminlerin yanı sıra; arazi koşullarında da güçlü çekiş sağlıyor. Özel deseni, aynı zamanda asfalt koşullarında gürültüyü azaltarak sürüş konforunu yükseltiyor. Yeni nesil Hankook AT lastik, bunun yanı sıra; yanak bölgesinde 3-Tepeli Dağ Kar Tanesi (3PMSF) sembolünü bulunduruyor. Bu sembol, lastiklerin 0 dereceden düşük sıcaklıklarda, karlı zeminlerde test edildiğini gösteriyor. Hankook arazi lastiği, karlı zeminlerde de yüksek çekiş gücü sağlayarak çok yönlülüğünü ortaya koyuyor. Lastiğin basıncın dengeli dağılmasını sağlayan tasarımı, daha uzun lastik ömrü sağlıyor.

Hankook Dynapro AT2 ve HT Nissan için İdeal Seçim

Hankook Lastikleri Başkan Yardımcısı ve Orijinal Ekipman Bölümü Direktörü Jeongho Park: “2022 Nissan Frontier, sürücülere çok yönlü yol ve arazi performansı sağlamayı amaçlıyor. Hankook Dynapro AT2 ve HT bu iş için mükemmel donanımlardır. Dynapro HT, sürücülere dengeli bir yol performansı sağlarken, Dynapro AT2’miz, ilave tüm arazi özellikleriyle birlikte sürücülere yol konforu sunuyor.

Hankook Lastikleri Orijinal Ekipman Geliştirme Departmanı Başkan Yardımcısı Moonhwa Hong: “Nissan’a yeniden tasarlanan 2022 Nissan Frontier için iki donanım sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Yüksek çekiş gücü, mükemmel kış performansı ve üstün konforuyla Hankook Dynapro AT2 ve HT, Frontier’in yol ve off-road yetenekleri ile agresif, modern görünümünü tamamlayacak.”

Hankook 2013’ten Bu Yana Nissan Orijinal Ekipman Lastiği Sağlıyor

Hankook Lastikleri, Nissan için 2013’ten bu yana orijinal ekipman lastiği tedarikçisi. Güney Koreli premium lastik markası; Nissan Altima, Pathfinder, Sentra ve Rogue gibi popüler modeller için tedarik sağlamıştır. Devam eden büyüme stratejisinin bir parçası olarak Hankook, endüstri lideri OE ürünlerini geliştirmek için Ar-Ge’ye büyük yatırım yapmaya devam etmeyi hedefliyor.

2022 Nissan Frontier Özellikleri

Agresif ve modern stili bir araya getiren 2022 Nissan Frontier, sınıfının en iyisi 310 beygir gücü ve anında vites değiştiren 4WD özelliklerine sahip. Araç, devasa bir ızgara, keskinleştirilmiş kaput ve iç içe geçen farların yanı sıra; 9 inç renkli dokunmatik ekran, standart Apple CarPlay® ve Android AutoTM ile güçlü bir ön uç tasarımı ile geliyor. Yeni Nissan 4×4, aynı zamanda; Hareketli Nesne Algılama ve Off-Road Modu ile Intelligent Around View® Monitöre sahip ilk Nissan.

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/hankook_dynapro_ht_dynapro_at2.jpeghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/hankook_dynapro_ht_dynapro_at2-150x150.jpegOto LastikBlog2022 nissan frontier,hankook dynapro at 2
Hankook Lastikleri, 2022 Nissan Frontier için iki yeni orijinal ekipman lastiği sunacak. Araç, 265/70R17 Hankook Dynapro AT 2 yanı sıra 265/70R16 Dynapro HT lastikler ile fabrikadan çıkacak. Bu orijinal ekipman lastikler, ABD’de Tennessee’de yer alan Hankook lastik fabrikası içerisinde üretilecek. Dynapro AT2, çok yönlü performans sağlayan Hankook AT lastik...
2022 Nissan Frontier Fabrikadan Hankook Dynapro AT 2 ile Çıkıyor 2