Micheldever Tyre Services (MTS), Türk lastik üreticisi Petlas Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Petlas) ile beş yıl süreli dağıtım anlaşması imzaladığını duyurdu. 2028’e kadar sürecek olan ortaklık kapsamında MTS, Petlas’ın ana markasını İngiltere genelinde binek araç, 4×4 ve hafif kamyon lastiği segmentlerinde dağıtacak.

Bu Ortaklığa Petlas Nasıl Bir Fayda Sağlayacak?

Bu ortaklık, Petlas’ı MTS’nin başarılı orta sınıf markalar listesine ekleyecek ve birden fazla marka sunarak ve Petlas gibi kaliteli tedarikçilerle bağlarını güçlendirerek MTS’nin bağımsız lastik bayi ağına katma değer sağlayacak.

Petlas Uluslararası Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Oğuz Ay, şirketin bu ortaklıktan duyduğu heyecanı ve İngiltere pazarındaki erişimini genişletme konusundaki kararlılığını dile getirdi.

Büyüyen Portföye Ekleniyor

Petlas, son beş yıl içinde Fulda ve Kormoran markalarını da bünyesine katan MTS’nin portföyüne eklenen son ürün oldu. Avrupa ve ABD’de kendini kanıtlamış bir ürün olan ve Türkiye’de lider bir pazar konumuna sahip Petlas, MTS’nin seçkin markalarına değerli bir katkıdır.

MTS ve Petlas Lastik A.Ş. İçin Heyecan Verici

Petlas lastik firmasının ürün geliştirme promosyonlarına devam eden yatırımıyla MTS’nin müşterilerinin hızla gelişen pazarda başarılı olmalarına yardımcı olma yeteneği birleşiyor. Gelecek her iki şirket için de bu yüzden çok parlak görünüyor. MTS CEO’su Jon Cowles; ‘’Yakın kaynaklı üretim ile şirketin müşterilerinin taleplerine hızlı bir şekilde yanıt vermek için iyi bir konumda olacağını ve geleceğin hem Petlas hem de MTS için heyecan verici göründüğünü’’ belirtiyor.

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/petlas-lastikleri-ingilterede-dagitim-agi-olusturuyor-1.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/petlas-lastikleri-ingilterede-dagitim-agi-olusturuyor-1-150x150.jpgOto LastikBlogOto Lastikmicheldever tyre,petlas
Micheldever Tyre Services (MTS), Türk lastik üreticisi Petlas Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Petlas) ile beş yıl süreli dağıtım anlaşması imzaladığını duyurdu. 2028'e kadar sürecek olan ortaklık kapsamında MTS, Petlas'ın ana markasını İngiltere genelinde binek araç, 4×4 ve hafif kamyon lastiği segmentlerinde dağıtacak. Bu Ortaklığa Petlas Nasıl Bir Fayda Sağlayacak? Bu...
Petlas Lastikleri İngiltere’de Dağıtım Ağı Oluşturuyor 1