Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6, her boyuttaki spor ve performans araçları için tasarlanmış bir ultra yüksek performans (UHP) yaz lastiği segmentinde. Ürün, Auto Bild, Auto Motor und Sport, Aftonbladet ve Tire Reviews dahil olmak üzere, üstün ıslak ve kuru performansı, hassas yol tutuşu, düşük yuvarlanma direnci ve azaltılmış gürültü emisyonları ile övüldüğü birçok lastik testinde şampiyonluğa uzandı.

Yaz Lastiği Goodyear Eagle F1 Serisinin Nasıl Geliştirildi?

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 yaz lastiği, bir önceki modele kıyasla kuru zemin performansını, ıslak zeminde frenleme ve yol tutuşunu ve elektrikli araçlara uygunluğu geliştiren yeni bir teknolojiye sahip oldu. Eagle F1 Asymmetric ailesinin en yeni üyesi ile Goodyear, yuvarlanma direncini düşük tutarken ve elektrikli araçlara uygunluğu teşvik ederken, kompakt araçlardan lüks salon tipi araçlara kadar geniş bir model yelpazesine uygun bir lastik geliştirmeyi amaçladı.

Goodyear Yaz Lastiği Hangi Ödülleri Hanesine Kazandırdı?

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6, çeşitli koşullardaki üstün performansı nedeniyle Auto Bild, Auto Motor und Sport, Aftonbladet ve Tire Reviews gibi saygın yayınlardan çok sayıda övgü almıştır. Bu ilgi çekiği yaz lastiği, Auto Bild’in lastiğin üstün niteliklerini yansıtan “VorBildlich” derecelendirmesi gibi prestijli derecelendirmelere layık görülmüştür.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 Ne Zamandan Beri Piyasada?

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6, ilk olarak 2022 yılının başında 28 ebatta piyasaya sürüldü ve 2023 yılına kadar 17 ila 22 inç arasında 65’ten fazla ebatta satışa sunulacak. Goodyear’ın ebat aralığını genişletme taahhüdü, şirketin lastiği geniş bir araç yelpazesi için kullanılabilir hale getirme hedefini göstermektedir. Eagle F1 Asymmetric 6, azaltılmış yuvarlanma direnci ve önemli ölçüde daha düşük gürültü emisyonları ile yeni nesil mobilite için hazır bir lastiktir.

https://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/goodyear-eagle-f1-asymmetric-6-ustun-performansli-yaz-lastigi-1.jpghttps://www.otolastikler.net/wp-content/uploads/goodyear-eagle-f1-asymmetric-6-ustun-performansli-yaz-lastigi-1-150x150.jpgOto LastikBlogOto Lastikgoodyear yaz lastikleri
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6, her boyuttaki spor ve performans araçları için tasarlanmış bir ultra yüksek performans (UHP) yaz lastiği segmentinde. Ürün, Auto Bild, Auto Motor und Sport, Aftonbladet ve Tire Reviews dahil olmak üzere, üstün ıslak ve kuru performansı, hassas yol tutuşu, düşük yuvarlanma direnci ve azaltılmış gürültü...
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 Üstün Performanslı Yaz Lastiği 1